sadsad x
asdasd

HALI MARKALARI

Merinos, Padişah, Dinarsu, Efsane, İpek, Royal, Bahariye, Post, Dilek, Liparis, Bünyan, Karmen, Artemis, Sultan, Konfor, Seroni, Foneks, Cratos, Brillant, Bahar, Angora, Sanat, Saray, Tiffany,Bahariye, Efsane,Sitemizde Bulunan Halı Markalarından Bazılarıdır.

Sırala
Görünüm:
Toplam 4835 ürün görüntüleniyor.

HALI MARKASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

Halınızı kullanacağınız alanın özelliklerine göre seçmeniz önemlidir. Trafiği yoğun ve sık kullanılan alanlar için uzun süre desen ve renk kalitesini koruyabilecek halıların seçilmesi önerilir. Evinizin dekorasyon tarzı, ışık miktarı, tercih edilen renkler, nem oranı da halı seçerken dikkat edilmesi gereken diğer unsurlardır.  
Merinos cinsi koyunların, M.Ö. 800’lü yıllarda Batı Anadolu’da yetiştirilen, iyi kaliteli yünü ile tanınmış koyunlar olduğu düşünülmektedir. Bu koyunların Anadolu’dan Yunanistan’a oradan İtalya’ya buradan da Romalılar tarafından İspanya’ya götürüldüğü söylenmektedir.İlerleyen zamanlarda Türkiye hudutları içersinde yetiştirilmiş yününden faydalanılmıştır.Ürünlerimiz,Padişah,merinos,efsane,imparator,halılarında Akrilik içerikli kaliteli yünler kullanılmaktadır.Bu nedenledirki ürünlerde keçeleşmez,hav toplamayapmaz
HALI MODELLERİ

Sitemizde Satışta olan Dünya ve Türkiyenin Ünlü Markalarının bazı modelleri aşağıdaki gibi olup,evlerinize ,işyerlerinize renk katmak, yaşam ortamlarınızın havası değiştirmek için sizleri beklemektedirler.Şiraz, Paradise, Gülbahçe, Simya, Tibet, Platin, ece, mostar, zeugma, Bitez, Best, Şato,klasik ,İzel,İnci,Gamze,Derya,Anadolulüx,Anadolu,Duru,Obje,Burcu,Çizgi,Maral,Kumsal , Hereke, Prestij, Deluxe, Victoria, Aktuel, Veronica, Narin, Volga, Ramses, Calıfornia, Efes, Valeri, Efsun, Adore, İlyada, Side,Venüs, Ofelya, Verda, Klasik, Urla, Topkapı, Harmony, Berke, Moderno, Bergamalüx, Bergama, Resital, Gonca, Serena, Eda, Palet, Sema, Şangay, Semerkant, İnova, Hisar, Hünkar, Truva, Kaftan, Saten, Manyas, Pırlanta, Kirman, Odessa, Çağlayan, Gamze, Erguvan, Öykü, Butik, Mevsim, Bahar, Gallery, Zirve, Lodos, Cevher, Astor, Softclass, Safran, Poyraz, Midyad, Ruby, Almina, Alize, Elegant, Anka, Country, Summut , Modellerden sadece bazılarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.