sadsad x
asdasd

merinos_hali_halivadisi

Merinos halı

Merinos Halı'nın temelleri ni  Rahmetli Mehmet ERDEMOĞLU 1970 yılında kurmuştur.1983 yılına gelindiğinde halı üretimine geçen Erdemoğlu ailesi, birkaç yıl içinde makine sayısını artırdı. Bu sırada Mehmet Erdemoğlu yönetimi çocuklarına devretti. İşlerin fiilen başında olmayı bıraksa da her zaman fikirleriyle yol gösterici oldu.1990 yılında Erdemoğlu Halı San ve Tic. A.Ş. kuruldu. Şirketin kurulmasıyla birlikte, Erdemoğlu ailesi o güne kadar verdikleri emeği bir çatı altında toplayarak kurumsallaşma yolunda ilk adımı attı.Yılların verdiği tecrube ve deneyimle pek çok kalitede üretilen merinos Bir dünya markasıdır.

Merinos halı modelleri

Koleksiyonlarımızdan size uyacak mutlaka bir model ,ebat ,Model bulabileceğiniz kataloğumuzda ;
Hereke, Prestij, Deluxe, Victoria, Aktuel, Veronica, Narin, Volga, Ramses, Calıfornia, Efes, Valeri, Efsun, Adore, İlyada, Side,Venüs, Ofelya, Verda, Klasik, Urla, Topkapı, Harmony, Berke, Moderno, Bergamalüx, Bergama, Resital, Gonca, Serena, Eda, Palet, Sema modellerimiz bulunmaktadır.
Merinos Halı Fiyatları 

Merinos halıları Kalitede öncü,fiyatta asgari olma prensibi ile çalışmaktadır.Her bütçeye uygun halı çeşitlerini bulabileceğiniz harika bir Markadır.Kaç para bütçeniz olursa olsun size uygun bir merinos vardır.

merinos halı

Sırala
Görünüm:
Toplam 2205 ürün görüntüleniyor.

MERİNOSHALI YIKANMALI MIDIR ?

Halılarınızı yıkamayınız. Halınızın uzun ömürlü ve sağlıklı olması için silinerek temizlenmesi en doğrusudur. Silme işleminde sadece kaliteli bir halı şampuanı talimatlara uygun olarak kullanılmalı ve sadece köpüğü ile temizlik yapılmalı hiçbir şekilde halı şampuan suyuyla temizlenmemelidir. Silindikten sonra asla nemli bırakılmamalı, direkt güneş almayan bir ortamda kurutulmalıdır. Halı silerken asla çamaşır suyu, deterjan vb. maddeler kullanmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.