sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü çoğunlukla AYNI GÜN HIZLI KARGO (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merinosoutlet.com'dan satın alınan mamülün teslimat adresine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Ertesi gün teslimat çoğunluktadır.

Özel üretim,outlet ürünlerinin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri hakkında müşteri temsilcilerimizle görüşünüz. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ÜCRETSİZ KARGO garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.halivadisi-merinosoutlet on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü aynı anda alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ve teslimatı yapılmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.Bu durumda site üyesi herhangi bir hak talep edemez.Özel üretim ,özel kesim, outletmağaza ürünlerimiz,de özel fiyatlı indirimli ürünlerimizde değişim ve iade yoktur.Alıcı müşteri Bu koşulları kabul ederek alışverişini tamamlar.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.